Rumored Buzz on خرید سی پی فوری

گیم کال اف دیوتی یک بازی با سبک اکشن است که برای گیمرها فضای جنگی را تداعی گر است. این بازی در اول برای کنسول های بازی مثل پلی استیشن تولید شد.

اول خرید با وجود داشتن نماد شک داشتم برای همین اول یه ۸۰ تا سی پی زدم دیدم نه اوکیه و مشکلی نداره سی پی اصلی رو زدم و بدون مشکل و با سرعت واریز شد دمتون گرم❤

واقعا از این سایت هم راضی هستم هم تشکر دارم ک بدون هیچ وقت تلفیق و با پشتیبانی عااالی ب مشتری ها رسیدگی میکنه

این سلاح محدوده اثر کمی دارد، اما سرعت آتش آن و تعداد بالای گلوله‌ها امتیاز مثبتی برای آن محسوب می شود.

استارتر پک هند کالاف دیوتی موبایل – فوری + ۵۸۰ سی پی هدیه

برای امنیت اکانت خودتون نگران نباشید، چرا که اطلاعات اکانت شما بعد از خرید حذف میشه، تا بالاترین سطح امنیت رو داشته باشه

سلاح‌ها در بازی کالاف دیوتی موبایل در دسته‌بندی‌های مختلفی قرار می‌گیرند که این دسته‌بندی‌ها عبارت‌اند از:

باتوجه به این که این آیتم‌ها قیمت بالایی دارند، تنها بازیکنانی که سی‌پی بازی را خریده باشند به آن‌ها دسترسی دارند و به همین خاطر شما با خرید این آیتم‌ها می‌توانید از قابلیت‌های بدون رقیب خود در میدان نبرد برای ازبین‌بردن رقبا و دشمنان استفاده کنید.

همچنین دیکاردو علاوه بر شماره تماس، پشتیبانی آنلاین در تلگرام و واتساپ دارد که می توانید از این طریق هم با ما ارتباط برقرار کنید.

سایت جمینجا دارای نماد اعتماد الکترونیکی و ساماندهی می باشد و با داشتن تمامی مجوز های لازم محیطی امن برای خرید های شما می باشد.

این اسلحه آسیب زیادی به رقیب می‌زند. هرچند احتمال خطا در تیراندازی با AK_47 کم است، اما بهتر است هنگام شلیک به‌خوبی نشانه‌گیری کنید.

هر کی میخواد سی پی بخره از این سایت بخره افتاد این سایت بهترینه

نکته: سلاح های خود را ارتقاء دهید تا بتوانید اهداف خود را به بهترین شکل از پا درآورید، سی پی کالاف دیوتی موبایل شما را برای رسیدن به این هدف همراهی خواهد ???? ?? ?? ???? کرد.

بهترین سایتی که خرید کردم سریع واریز شد واقعا عالیه ممنون ازتون با قیمت مناسب موفق باشین

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *